Sklopljen je memorandum o saradnji između "Congress Travel d.o.o" i Filološkog fakulteta Univerziteta Donja Gorica

Ova saradnja će omogućiti studentima prevodilačkog smjera master programa Filološkog fakulteta, UDG da obavljaju stručnu praksu u Agenciji.

Filološki fakultet Univerziteta Donja Gorica je 20.07.2020. godine sklopio Memorandum o saradnji sa agencijom "Congress Travel d.o.o". Naši studenti koji pohađaju nastavu na akademskim master studijama- prevodilački smjer, će moći da obave stručnu praksu u agenciji "Congress Travel d.o.o". Studenti će na ovaj način usavršavati svoje znanje i steći praktične vještine u usmenom i pismenom prevođenju. Vrijeme tokom kojeg će studenti obaljati praksu u Agenciji iznosi jedan semestar.