Predavači

Saradnik
mr Lidija Lukovac

Lidija Lukovac rođena je 10. novembra 1997. godine u Podgorici. Osnovnu i srednju školu završila je u Danilovgradu sa diplomom „Luča“. Po završetku srednjoškolskog obrazovanja u Gimnaziji „Petar I Petrović Njegoš“ 2016. godine upisuje studije na Filološkom fakultetu Univerziteta Donja Gorica, studijski smjer Engleski jezik i književnost.

Sa prosjekom 9,3 je 2019. godine završila osnovne akademske studije i stekla zvanje Bachelor. Magistrirala je 2022. godine na temi „Razvoj nastave engleskog jezika u predškolskim ustanovama u Cnoj Gori“ sa ocjenom 10 pod mentorstvom prof. dr Slobodanke Kitić.

Na Univerzitetu Donja Gorica angažovana je od 2020. godine. Na Filološkom fakultetu UDG-a angažovana je kao saradnik u nastavi.

Služi se crnogorskim, engleskim, italijanskim i španskim jezikom.

mr Lidija Lukovac